Sport

Nikić: Nikoga nije lako pobijediti u ovoj ligi

UŽIVO PRENOS: ISKRA – OFK TITOGRAD

Fudbaleri Iskre su juče upisali remi u duelu sa Komom.

Nisu gosti zadovoljni jednim bodom sa Zlatice, ali je i on dobar, obzirom da im je u finišu meča pala koncetracija…

Posle ove utakmice ostaje žal za tri boda. Imali smo vođstvo, u nastavku meča smo imali nekoliko šansi da riješimo meč, nijesmo uspjeli. Domaćin je poravnao rezultat, čak smo u zadnjih 5-6 minuta utakmicu doveli u pitanje… Nikoga nije lako pobijediti u ovoj ligi. U ovoj utakmici nijesmo imali sreće – kazao je pomoćni trener Iskre Srđan Nikić.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Sport

Plesni klub Play osvojio 8 zlatnih medalja na takmičenju Festinfo dance u Istanbulu

Plesni klub Play iznenadio je svijet plesa svojim izvanrednim uspjehom na međunarodnom takmičenju Festinfo dance u Istanbulu, osvojivši ukupno 8 zlatnih medalja u različitim kategorijama.

Ovo prestižno takmičenje okupilo je plesače iz cijelog svijeta, a Plesni klub Play izdvojio se svojim impresivnim nastupima i nevjerovatnim talentom. Osvojivši ukupno 8 zlatnih medalja, klub je pokazao visok nivo vještine i predanosti svojih članova.

Tri zlatne medalje osvojene su u kategoriji djece, tri u kategoriji mini kids, dok su preostale dvije medalje pripale plesačima u kategoriji juniora. Ovaj izvanredan uspjeh u više kategorija potvrđuje širok spektar talenata i sposobnosti članova Plesnog kluba Play.

Ovo takmičenje ne samo da je pružilo priliku za pokazivanje njihovih plesnih vještina već je takođe poslužilo i kao platforma za razmjenu iskustava i inspiraciju među plesačima iz različitih djelova svijeta.

Plesni klub Play izražava duboku zahvalnost svim trenerima, plesačima i podržavaocima koji su doprinijeli ovom izvanrednom uspjehu.

Ovaj uspjeh na međunarodnom takmičenju Festinfo dance u Istanbulu predstavlja samo početak novih dostignuća za Plesni klub Play, koji nastavlja da inspiriše svoje članove i publiku svojim izuzetnim plesnim performansama.

Nastavite čitanje

Sport

Karate klub Iskra: Mladi lavovi briljiraju na prvenstvu Crne Gore za djecu

Karate klub Iskra je ponovo dokazao svoj izuzetan kvalitet na Prvenstvu Crne Gore za djecu, održanom proteklog vikenda. Mladi takmičari su osvojili impresivnih 15 medalja od ukupno 20 koliko ih je nastupilo, ostavljajući jak utisak na ovom nikad masovnijem takmičenju.

Sa 437 takmičara iz 34 različita kluba, takmičenje je bilo žestoko, ali to nije omelo Iskru da se istakne. Njihov ukupni rezultat ih je svrstao na 2. mjesto u borbama, dok su zauzeli visoko 4. mjesto u generalnom plasmanu.

Predstavnici Iskre su se posebno istakli u finalima, sa čak 9 finalnih borbi od kojih su 4 osvojene. Ovi mladi šampioni su pokazali izuzetnu tehniku i predanost karateu.