Connect with us

POSAO

Raspisan konkurs za savjetnika/cu za poljoprivredu u Sekretarijatu za finansije

Objavljeno

dana

Pratite portal Volim Danilovgrad na Facebook-u, Instagramu i Tviteru.

Opština Danilovgrad raspisala je konkurs za Savjetnik/ca III za poljoprivredu – stočarstvo u Sektoru za poljoprivredu u Sekretarijatu za finansije i ekonomski razvoj, 1 izvršilac/teljka, na neodređeno vrijeme.

Uslovi:
– VI nivo kvalifikacije obrazovanja (180 kredita CSPK-a) iz oblasti poljoprivrednih nauka –
stočarstvo;
– najmanje jedna godina radnog iskustva;
– položen stručni ispit za rad u državnim organima.
2. Zakonom o državnim službenicima i namještenicima propisano je da radni odnos može da zasnuje lice koje:
– je crnogorski državljanin;
– ima navršenih 18 godina života;
– je zdravstveno sposobno za obavljanje poslova radnog mjesta;
– ima propisani nivo kvalifikacije obrazovanja;
– ima položen stručni ispit za rad u državnim organima;
– nije osuđivano za krivično djelo koje ga čini nedostojnim za rad u državnom organu.

Cijeli konkurs možete pogledati u nastavku

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Ostavite komentar

Leave a Reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Required fields are marked *

POSAO

Potrebna radnica za lokal u Spužu

Objavljeno

dana

By

Potrebna radnica za lokal u Spužu, plata 800€, Caffe Bar Džoker.

Kontakt telefon 067 833 794. Radno vrijeme osam sati, slobodan dan.

Opis radnog mjesta: Konobarica, služenje pića

NASTAVI SA ČITANJEM

POSAO

Auto Centru Spuž potreban mehaničar

Objavljeno

dana

By

Auto Centru Spuž potreban mehaničar sa iskustvom i pomoćni radnik.

Zainteresovani se mogu javiti na broj telefona  069 222 500

Auto Centar Spuž se nalazi u Spužu, na kružnom toku, a bave se mehanikom, dijagnostikom, vulkaniziranjem i reglažom.

Danilovgrad
Магла
06:5516:11 CET
Осећај: 8°C
Ветар: 3km/h NNW
Влажност: 90%
Притисак: 1022.01mbar
УВ индекс: 0
НедПонУто
13/10°C
15/9°C
15/10°C

Najčitanije

[wcepe_products recent=true order='desc' number='4' columns='4' hide='rating,onsale' button='Vidi artikal']