Sunčano i veoma toplo vrijeme očekuje Crnu Goru i danas, uz temperature do 39 stepeni u Danilovgradu i do 35 na sjeveru. Značajnijeg osvježenja nema ni u nastavku sedmice, a tek u petak ponegdje, uglavnom u planinskim predjelima, mogući su kratkotrajni pljuskovi sa grmljavinom.
U sjevernim predjelima sunčano i veoma toplo. Popodne, uglavnom u planinama, slab do umjeren razvoj oblačnosti. Vjetar u cijeloj zemlji uglavnom slab, promjenljiv. Temperatura malo viša, do 35 stepeni.
I u južnim i centralnim predjelima sunčano i veoma toplo, uz uslove za slab razvoj oblačnosti. Temperatura i dalje visoka, do 39 stepeni.
A ko je u pilici, osvježenje sjutra može potražiti na moru. Iako će biti malo talasa i vjetra, biće prijatno toplo – oko 26 stepeni. UV index i sjutra veoma visok, između 8,5 i 9 UV jedinica.
Iako mnogi očekuju osvježenje nakon ovih vrelih dana, ne donosimo im ohrabrujuće vijesti. Da krenemo od primorja…
Sunčano i veoma toplo do vikenda. Tek popodne može biti malo oblaka, a u petak u planinskom zaleđu Boke mali izgledi za kišu, pljusak i grmljavinu, ali kratkotrajno. A temperature bez promjene.
I u centralnim oblastima sunčano i veoma toplo, s uslovima za slabu oblačnost popodne. U petak ponegdje kratkotrajno kiša ili pljusak s grmljavinom. Temperatura bez značajnijih promjena.
I na sjeveru pretežno sunčano i veoma toplo. U drugom dijelu dana razvoj oblačnosti, a prvenstveno tokom petka ponegdje kiša ili pljusak s grmljavinom. Temperatura bez promjena.




















Comments