Oglasi za posao - Volim Danilovgrad
Connect with us

POSAO

Oglasi za posao

Danilovgrad Oglasi za posao

Pratite portal Volim Danilovgrad na Instagramu Klikom ovdje

Doktor/ica u timu

J.Z.U ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOC

Licenca Ljekarske komore CG -Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak -Uvjerenje da se kandidat nalazi na evidenciji ZZZCG -Uvjerenje o položenom stručnom ispitu -Uvjerenje o završenim osnovnim studijama – Ljekarsko uvjerenje. – Kopija lične karte. Prijava sa dokazima dostavlja se u zatvorenoj koverti na kojoj se navodi: Ime prezime, adresa i kontakt telefona, naziv radnog mjesta i grad za koji se podnosi prijava

Naziv zanimanja
Doktor medicine (VII/1 SSS)

Broj prijave
200442100030

Broj izvršilaca 1

KONTAKT PODACI POSLODAVCA

Telefon  020-602-640 067-245-815

Fax 020-602-641

Email [email protected]

OPŠTI USLOVI ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA U DRŽAVNIM ORGANIMA, ORGANIMA DRŽAVNE I LOKALNE UPRAVE:

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu I da se protiv njega ne vodi krivični postupak za krivično djelo za koje se gonjenje preduzima po službenoj dužnosti

DOKAZI O ISPUNJENOSTI OPŠTIH USLOVA:

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Izvod iz matične knjige rodjenih ili fotokopija lične karte (kandidati koji posjeduju biometrijsku ličnu kartu, nijesu u obavezi da dostave uvjerenje o državljanstvu, već ovjerenu kopiju biometrijske lične karte)
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Diploma ili uvjerenje o završenom nivou i vrsti obrazovanja (u kojoj je naznačena prosječna ocjena u toku školovanja)
  • Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak za krivično djelo za koje se gonjenje preduzima po službenoj dužnosti (koje nije starije od 6 mjeseci)

Paker/ka

CRNAGORACOOP NB D.O.O. DANILOVGRAD

Poslodavac
Adresa
LANDŽA BB
Opština
DANILOVGRAD
Naziv radnog mjesta
Paker/ka
Radno iskustvo
Bez obzira na radno iskustvo
Mjesto rada
Danilovgrad
Dužina zaposlenja
Na određeno vrijeme
Rok trajanje
6 mjeseci i 0 dana
Radno mjesto
Novootvoreno
Radno vrijeme
Puno
Radni mjesečni broj sati
40
Rad u smjenama
Ostalo
Smještaj
Nije obezbijeđen
Probni rad
1
Tip prijave
Oglas
Rok prijave
10
SŠS-IV
200442100029
Broj izvršilaca 2
Vještine
Zanimanja
SŠS-IV

Telefon 812-287
Fax 081/812-464

Ostavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

POSAO

MENADŽER PRODAJE GARDEN PROGRAMA
Radno mjesto: Danilovgrad

Dužnosti:

  • Prodaja i pozicioniranje proizvoda
  • Obilazak kupaca i praćenje stanja na terenu
  • Praćenje robno-finansiske dokumentacije i naplata potraživanja
  • Fakturisanje robe

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo u prodaji garden programa
  • Minimum SSS
  • Poznavanje tržišta
  • Izražene komunikativne i progovaračke sposobnosti
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Znanje engleskog jezika
Propratno pismo i CV dostaviti na e-mail: [email protected] ili na adresu Agromarket CG d.o.o. Grbe bb, Danilovgrad, sa naznakom-za konkurs
Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor

Menadžer komercijale

OPIS POSLA

Poslodavac ŠIMŠIĆMONTMILK
Adresa LAZINE BB.
Opština DANILOVGRAD
Naziv radnog mjesta0 Menadžer komercijale
Radno iskustvo Bez obzira na radno iskustvo
Mjesto rada Danilovgrad
Dužina zaposlenja Na određeno vrijeme
Rok trajanje 6 mjeseci i 0 dana
Radno mjesto Novootvoreno
Radno vrijeme Puno
Radni mjesečni broj sati 40
Rad u smjenama Rad u smjenama
Smještaj Nije obezbijeđen
Broj izvršilaca
1
Vještine
Zanimanja

Telefon
815-312
Fax
815-313

NASTAVI SA ČITANJEM

POSAO

Oglasi za posao: Raspisan javni konkurs za izbor novog izvršnog direktora kompanije MonteCargo

Izvor Montecargo.me/Berze.me

Odbor direktora kompanije Montecargo AD na sjednici održanoj 23.03.2021. donio je Odluku o raspisivanju javnog konkursa za izbor izvršnog direktora Društva.

Izvršni direktor se bira na period od 4 godine, a konkurs je otvoren 15 dana od dana objavljivanja (23.03.).

Prijave se šalju na adresu kompanije: Trg Golootočkih žrtava 13 Podgorica, sa naznakom “Za Odbor direktora”.

Pozivom je definisano da kandidat treba daispunjava sljedeće uslove:

  • da ima visoku školsku spremu,
  • da posjeduje organizatorske sposobnosti i smisao za rukovođenje,
  • da ima najmanje tri godine radnog iskustva,
  •  da ne postoje zakonske smetnje.

Tekst javnog konkursa možete vidjeti na ovom LINKU.

Sponzorisano

Seljak.me i VD

Danilovgrad
Делимично облачно
06:0319:24 CEST
Осећај: 5°C
Ветар: 18km/h N
Влажност: 62%
Притисак: 1018.96mbar
УВ индекс: 0
ЧетПетСуб
15/3°C
18/8°C
14/8°C

Najčitanije