Connect with us

POSAO

Oglasi za posao: Raspisan javni konkurs za izbor novog izvršnog direktora kompanije MonteCargo

Published

on

Danilovgrad Oglasi za posao
Izvor Montecargo.me/Berze.me

Pratite portal Volim Danilovgrad na Facebook-u, Instagramu i Tviteru.

Odbor direktora kompanije Montecargo AD na sjednici održanoj 23.03.2021. donio je Odluku o raspisivanju javnog konkursa za izbor izvršnog direktora Društva.

Izvršni direktor se bira na period od 4 godine, a konkurs je otvoren 15 dana od dana objavljivanja (23.03.).

Prijave se šalju na adresu kompanije: Trg Golootočkih žrtava 13 Podgorica, sa naznakom “Za Odbor direktora”.

Pozivom je definisano da kandidat treba daispunjava sljedeće uslove:

  • da ima visoku školsku spremu,
  • da posjeduje organizatorske sposobnosti i smisao za rukovođenje,
  • da ima najmanje tri godine radnog iskustva,
  •  da ne postoje zakonske smetnje.

Tekst javnog konkursa možete vidjeti na ovom LINKU.

Ostavite komentar

Leave a Reply

POSAO

Oglas za radno mjesto – direktor Regionalne škole za javnu upravu (ReSPA)

Published

on

By

ReSPA je regionalna organizacija sa sjedištem u Danilovgradu (Crna Gora), osnovana 2010. godine kao zajednička inicijativa koju finansiraju članovi ReSPA-e i Evropska komisija.

Direktor rukovodi ReSPA Sekretarijatom i odgovoran je za osiguranje redovnog i efikasnog funkcionisanja ReSPA-e. Direktor je odgovoran za strateško upravljanje ReSPA-om, kao i za strateško i operativno funkcionisanje organizacije.

Oglas za upražnjeno radno mjesto i prateća dokumenta dostupna su na internet stranici ReSPA u kategoriji „Tenderi i slobodna radna mjesta“, pod kategoriji „Slobodna radna mjesta“ – https://www.respaweb.eu/90/vacancies.

NASTAVI SA ČITANJEM

POSAO

Oglas za posao, Beorol traži komercijalistu

Published

on

By

Komercijalista
Mesto rada: Jelenak, Danilovgrad
Uslovi:
• Stepen stručne spreme: III;
• Potrebno 1 godina radnog iskustva na istim i/ili sličnim poslovima;
• Posebni uslovi za zasnivanje radnog odnosa: poznavanje rada na računaru (MS office), poznavanje engleskog jezika, vozačka dozvola B kategorije
Opis poslova:
• Svakodnevno obilaženje kupaca po utvrđenom rutingu i obavljanje prodaje i naplate robe
• Obavljanje nedeljne analize postignutih rezultata
• Odgovoranje za potrebnu dokumentaciju u procesu prodaje i njenu ispravnost
• Odgovoranje za naplatu potraživanja
• Kontinuirani rad na unapređenju prodaje (plasiranje reklamnih štandova, reklamnih materijala, promovisanje artikala, davanje naloga za povlačenje nerentabilnog reklamnog materijala i štandova i drugo)

Zaposlenima nudimo:

• Rad u profesionalnom okruženju
• Mogućnost stalnog zaposlenja i lične afirmacije
• Rad u kreativnom timu sa mladim ljudima, fleksibilna i opuštena atmosfera
• Učestvovanje u svim aktivnostima
• Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Jesmo li vam privukli pažnju?

Ako mislite da ispunjavate zahteve, a želeli biste da radite u Beorol-u, molimo vas pošaljite CV i motivaciono pismo.
Kontaktiraćemo samo odabrane kandidate, a svima koje ne kontaktiramo ovim putem se zahvaljujemo na interesovanju i slanju svojih prijava.

Kontakt OVDJE

Najčitanije