Sport

Bivši igrači: Odigrana prijateljska utakmica FK Zora – FK Iskra

0

U srijedu 17.11.2021. godine FK Zora, uz besprekornu podršku partnera FK Iskre iz Danilovgrada, uspješno je realizovao još jedan projekat „UTAKMICA BIVŠIH IGRAČA FK ZORA SPUŽ – FK ISKRA DANILOVGRAD“ i tom prilikom ne samo da je opet suočio bivše igrače oba kluba, već je uz vraćanje lijepih sjećanja okupio i veliki broj navijača klubova kojih će sigurni smo biti samo više i više svake naredne prilike, jer ovakve utakmice će na obostrano zadovoljstvo postati i tradicionalne.

Ovom prilikom se zahvaljujemo svim učesnicima kako na terenu, tako I van njega što su svojim dolaskom podržali našu ideju, a takodje se zahvaljujemo posebno zahvaljujemo djeliocu pravde Jovani Ceklić, kao i kamermanu Luki Pejović koji su nam pomogli da ova utakmica izgleda kao prava takmičarska, saopštili su iz FK Zora.

U prvoj utakmici bivših igrača pobjednik je bio FK Iskra iz Danilovgrada, pobijedivši rezultatom 4-0. 

Klubovi Iskra iz Danilovgrada i Zora iz Spuža koji inače datiraju od 1919. odnosno 1922. godine naravno da ne mogu i da ne žele zaboraviti jedni na druge, a ovo je samo jedan čvrst dokaz da i dalje postoji želja da klubovi blisko saradjuju, što će takodje naredni period i pokazati, na ovome se  naravno nećemo zaustaviti jer nam je cilj da imamo dva jaka kluba iz našeg grada Danilovgrada, kazali su iz spuškog kluba pozivajući sve prijatelje ovih klubova da zajedno uvjek podrže oba kluba na njihovim utakmicama, a već sledeća prilika je za vikend 20/21.11.2021. godine kada Iskra gostuje Petrovcu u istoimenom gradu, a Zora Crvenoj stijeni u Tološima.

Upitnik za izradu Lokalnog plana socijalne i dječje zaštite

Previous article

Program javne rasprave povodom Nacrta Lokalnog plana zaštite životne sredine opštine Danilovgrad 2021 – 2025.

Next article

Comments

Leave a reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

More in Sport

You may also like