Danilovgrad poražen od Sutjeske u Erste ligi!

Košarkaši Sutjeske nastavili su sa pobjedama u ERSTE ligi. Izabranici Zorana Glomazića u okviru 15. kola savladali su Danilovgrad u gostima rezultatom 74:88.

Sutjeska je prvi period riješila u svoju korist sa 16:19, da bi u drugom nakon veoma efikasne četvrtine razliku uvećala za još sedam poena (41:51).

U nastavku meča gosti su došli i do 15+ poena viška koje su rutinski održali do kraja meča nastavivši perfektan niz od 15 pobjeda.

Najefikasniji u redovima Nikšićana bio je Nikola Đoković sa 18 poena, poen manje dodao je Andrej Vulević, 13 je ubacio Čvorović, 12 Lalović.

Kod Danilovgrada istakao se Aleksandar Radulović sa 20 koševa, 16 je dodao Anđelić, dok je Đoković postigao 9 uz 12 asistencija.

FOS MEDIA

Takođe pogledajte

Danas remi u Nikšiću, sledeće kolo na Zetu

Sutjeska i Iskra igrali su 1:1, nakon 90 minuta uzbudljive borbe, sa šansama pred oba …