Hotel Zeta, nekadašnja crna rupa, na koju su s pravom ukazivali naši sugrađani i naše sugrađanke, postala je novo-staro mjesto za ponos Danilovgrada i njegovog stanovništva, saopštili su iz OO Demokratske partije socijalista.
„Mjesto susreta i susretanja, porodičnih i prijateljskih okupljanja, najrazličitijih događaja i svečanosti ponovo je otvorilo svoja vrata“, istakli su iz danilovgradskog DPS-a.
„Stari dobri duh našeg grada sačuvan je i u novom ruhu, te je naša opština dobila hotel sa 4 zvjezdice zbog kojeg Danilovgrad sada biva više valorizovan i bolje pozicioniran na turističkoj mapi i države, ali i regiona.
Ova investicija donijela je i otvaranje novih radnih mjesta na temelju kojih lokalno rukovodstvo nastavlja da se bori sa globalnim problemom nezaposlenosti i da isti u uslovima ekonomske krize postepeno uspješno rješava“, stoji dalje u saopštenju dostavljenom našem portalu.
Iz DPS-a su kritikovali Vladin program „Evropa sad“, navodeći da „Danilovgrad će nastaviti da se razvija zahvaljujući prijateljima ovog grada i domaćinskom rukovođenju uprkos bezobzirnom odnosu koji ova Vlada Crne Gore kroz program “Evropa sad” pokazuje prema crnogorskim opštinama“.





















Comments