Naslovna - Novosti - Brzo vam se troši baterija? Ove aplikacije su glavni krivac
Brzo vam se troši baterija

Brzo vam se troši baterija? Ove aplikacije su glavni krivac

Brzo vam se troši baterija? Ako na telefonu imate neku od ove 22 aplikacije, odmah ih obrišite, Ove aplikacije stvaraju nevidljive oglase i potom varaju osobe koje ih plaćaju da misle da korisnici klikću na njih.Oglasi se nikada ne prikazuju korisnicima, što znači da ih ne ometaju, već su oglasi skriveni u brauzer prozoru.

Na svu sreću, Google je uklonio ove aplikacija, ali ako ste ih skinuli prije toga, onda bi definitivno trebalo da ih obrišete kako vam ne bi napravile dodatne probleme.

1. Sparkle FlashLight – com.sparkle.flashlight2. Snake Attack – com.mobilebt.snakefight
3. Math Solver – com.mobilebt.mathsolver
4. ShapeSorter – com.mobilebt.shapesorter
5. Tak A Trip – com.takatrip.android

6. Magnifeye – com.magnifeye.android
7. Join Up – com.pesrepi.joinup
8. Zombie Killer – com.pesrepi.zombiekiller
9. Space Rocket – com.pesrepi.spacerocket
10. Neon Pong – com.pesrepi.neonpong
11. Just Flashlight – app.mobile.justflashlight
12. Table Soccer – com.mobile.tablesoccer
13. Cliff Diver – com.mobile.cliffdiver
14. Box Stack – com.mobile.boxstack
15. Jelly Slice – net.kanmobi.jellyslice
16. AK Blackjack – com.maragona.akblackjack
17. Color Tiles – com.maragona.colortiles
18. Animal Match – com.beacon.animalmatch
19. Roulette Mania – com.beacon.roulettemania
20. HexaFall – com.atry.hexafall
21. HexaBlocks – com.atry.hexablocks
22. PairZap – com.atry.pairzap

Takođe pogledajte

Sjutra temperatura do 37 stepeni

U četvrtak će u Crnoj Gori biti pretežno sunčano i veoma toplo. Na sjeveru, ujutru …

Mladić izboden nožem kod Pljevalja

Mladić je vozilom Hitne pomoći prebačen na odjelenje Opšte bolnice u Pljevljima Pljevljak D.T. (21) …

Оставите одговор

%d bloggers like this: