Društvo

DPS: Abazović naredbodavac brutalnog prebijanja građana

0

„Nakon svega što se dešava na ulicama Cetinja i Crne Gore potpuno je jasno da je Dritan Abazović naredbodavac brutalnog prebijanja građana naše zemlje zbog mirno izraženog protesta“

Demokratska partija socijalista (DPS) optužila je potpredsjednika Vlade Dritana Abazovića da je „naredbodavac brutalnog prebijanja građana zbog mirno izraženog protesta“.

„Nakon svega što se dešava na ulicama Cetinja i Crne Gore potpuno je jasno da je Dritan Abazović naredbodavac brutalnog prebijanja građana naše zemlje zbog mirno izraženog protesta“, pipe na Tviter nalogu DPS-a.

Sukobi demonstranata i policije na Cetinju i dalje traju.

U Cetinjskom manastiru danas se ustoličava mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije, čemu se protivi grupa demonstranata, koja je tražila da se ta svečanost obavi van Cetinjskog manastir.

 

Savjet: „Prekomjerna upotreba hemijskih sredstava“

Previous article

Klub poslanika Demokrata: Država dokazala da je jača od pojedinaca, spustiti tenzije i vratiti se normalnom životu

Next article

Comments

Leave a reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

More in Društvo

You may also like