Naslovna - Novosti - Društvo - Iskra do boda u nadoknadi

Iskra do boda u nadoknadi

Fudbaleri Iskre su su gubili 1:0 protiv Sutjeske, golom Bubanje u 40. minutu, ali je remi Iskri donio Đurišić u nadoknadi vremena, 91. minutu.

Nikšićani su time zadržali sedam bodova prednosti u odnosu na Budućnost četiri kola prije kraja. Iskra je trenutno osma na tabeli sa 37 bodova.

OFK Titograd je na Starom aerodromu odigrao sa Grbljem 2:2, a gosti su vodili golovima Kotorca u 28. i Mijuškovića u 32. minutu.

Prvi pogodak za domaćina postigao Miličković u 79. minutu, a konačnih 2:2 postavio je Pavlović u 89.

Rudar je u Pljevljima bio ubjedljiv protiv Mornara 3:1. Golove za domaće postigli su Golubović, Racković i Đalović, dok je za Mornar pogodio Račić.

Meč između OFK Petrovca i Lovćena završen je bez golova.

TABELA: Sutjeska 67, Budućnost 60, Zeta 53, OFK Titograd 47, Grbalj 44, OFK Petrovac 42, Rudar 37, Iskra 37, Lovćen 26, Mornar 12.

Takođe pogledajte

Od ponoći skuplji dizel

Od sjutra nove cijene goriva

U Crnoj Gori će se od sjutra prodavati benzin po većoj cijeni. Litar eurosupera BMB …

Societe Generale banka Montenegro je sada Podgorička banka

Crnogorska komercijalna banka, Member of OTP Group, završila je postupak kupovine Societe Generale banke Montenegro, …