Danas je na programu bio zaostali meč 1/16 finala Kupa Crne Gore.

Rivali u Nikšiću, na stadionu „kraj Bistrice“ bili su Iskra i Mornar  iz Danilovgrada.

FK “Iskra” je savladala rivala sa dva gola razlike.

Glavni arbitar meča je Nikola Vođević, pomagaće mu Marko Gojković i Igor Tomašević.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Sport

Karate klub Iskra: Mladi lavovi briljiraju na prvenstvu Crne Gore za djecu

Karate klub Iskra je ponovo dokazao svoj izuzetan kvalitet na Prvenstvu Crne Gore za djecu, održanom proteklog vikenda. Mladi takmičari su osvojili impresivnih 15 medalja od ukupno 20 koliko ih je nastupilo, ostavljajući jak utisak na ovom nikad masovnijem takmičenju.

Sa 437 takmičara iz 34 različita kluba, takmičenje je bilo žestoko, ali to nije omelo Iskru da se istakne. Njihov ukupni rezultat ih je svrstao na 2. mjesto u borbama, dok su zauzeli visoko 4. mjesto u generalnom plasmanu.

Predstavnici Iskre su se posebno istakli u finalima, sa čak 9 finalnih borbi od kojih su 4 osvojene. Ovi mladi šampioni su pokazali izuzetnu tehniku i predanost karateu.

• Katrina Šuković (2012) – 40 kg

Sa intenzivnim treningom tri puta nedeljno, rezultati Iskre su više nego ohrabrujući. Ova ekipa se ističe kao nasljednica starijih kolega koji su već osvojili četiri evropske medalje. Njihov trud i posvećenost karateu obećavaju sjajnu budućnost za ovaj klub i crnogorski karate uopšte.

Nastavite čitanje

Sport

Zlatne medalje za plesni studio “Play”

Članice plesnog studia “Play” iz Danilovgrada i Budve učestvovale su na Interdancefest-u, najvećem festivalu savremenog plesa u jugoistočnoj Evropi. Na festivalu u kome je učestvovalo 18 država sa ukupno 423 kategorije i preko 5000 takmičara, “PLAY ” je osvojio četiri prva mjesta i to u kategorijama Street Dance Show Group – ekipa  Kids, Minionsi koju čine Anđela Slavković, Đina Stanišić, Lorena Luković, Kristina Gazdić i Helena Kovačević.

U kategoriji Street Dance Show Solos female – Kids, Kristina Gazdić osvojila je  prvo mjesto, u Hip hop solo kategoriji, Anđela Šcepanović uzela je prvo mjesto u konkurenciji od 40 takmičara. Hip hop grupa  koju čine Iva Popović, Mia Martinović, Anđela Šćepanović, Milica Popović i Martina Jovanović takođe su osvojile prvo mjesto.  Do polu finala su došle Maša Radulović i Antonija Maliković.