Društvo

Osnivanje kajakaškog kluba u Danilovgradu: Mladi Preokreta sakupili 7047.59€ za kupovinu kajaka

0

Kajak klub će se, kako su saopštili iz Preokreta, koristiti za organizovanje rekreativnih tura, izleta u prirodi, smanjenja krivolova, akcija čišćenja, pecanja, kao i sportskih takmičenja na vodi.

Osnivanjem kajak kluba ispunjavamo još jedan uslov kako bi rijeka Zeta postala ekonomski prosperitet Danilvograda i okolnih gradova, stoji u saopštenju Preokreta, akoje potpisuje Aleksandra Jokić.

Jokić, Preokret

Prostor parka prirode ispunjava uslove za pokretanje većeg broja rekreativnih djelatnosti, sportova na vodi, kampova za odmor i obrazovanje. Zato je potrebno da Opština stimuliše sve ove aktivnosti, što će u krajnjem povećati zaposlenost lokalnog stanovništva, a ujedno smanjiti pritisak na rijeku Zetu.

Osnivanje kluba mozeš podržati doniranjem za kajak klub uplatom na žiro racun NLB banke:  530-0000100527855-21 Donoraj i Ti za kajak.

Stomatologija.me širi svoje usluge na hrvatsko tržište dentalne medicine

Previous article

Bioskop za najmlađe u Spužu: Projekcija crtanog filma „Zvonar Bogorodične crkve“

Next article

Comments

Comments are closed.

More in Društvo

You may also like