Društvo

Danas nastavak zasijedanja lokalnog parlamenta

0

Služba Skupštine opštine Danilovgrad objavila je da se nastavak XIV sjednica Skupštine opštine Danilovgrad održava danas, 19.05.2020. godine u sali JU Centra za kulturu Danilovgrad sa početkom u 10,00 časova.

Shodno primjeni naredbe NKT za preduzimanje privremenih mjera za sprečavanje unošenja u zemlju, suzbijanje i sprečavanje prenošenja novog koronavirusa, za razliku od prethodnih, ovo zasijedanje će se odvijati u bioskopskoj sali Centra za kulturu, a ne kao ranije u zgradi lokane uprave, kako bi se ispoštovala socijalna distanca među odbornicima i drugim učesnicima skupštine.

Na dnevnom redu su predlog odluke o organizovanju javne ustanove Centar za kulturu, predlog odluke o usvajanju akcionog plana za biodiverzitet, kao i predlog odluke o potpunoj i nepotpunoj eksproprijaciji za projekat rekonstrukcije postojeće i izgradnje nove kanalizacione mreže i drugo.

Čitav tok sjednice građani mogu pratiti u direktnom prenosu na talasima Radio Danilovgrada od 10 časova.

Polumaturski ispit pomjeren za jedan dan

Previous article

Zelene ideje – Ideja iz Danilovgrada i ove godine u užem izboru

Next article

Comments

Leave a reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

More in Društvo

You may also like