0

Dana 17.05.2024.godine oko 21.30 časova, realizujući svoja operativna saznanja, PS Stanice policije OB Danilovgrad, na lokalnom putu Danilovgrad-Klikovače-Spuž, u mjestu Klikovače, izvršili su kontrolu p.m.v marke „Mercedes Smart“ kotorskih reg.oznaka sa kojim je upravljalo lice I. R. rođ.1988.godine, nastanjen u Podgorici.

Izvršenim pregledom vozila, na sjedištu suvozača pronađeno je vatreno oružje puška- karabin bez municije , za koju imenovani ne posjeduje oružni list za držanje.

Takođe , izvršenim alkotestiranjem kod imenovanog je utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu u koncentraciji od 2.15 g/kg.

O događaju upoznat DT u ODT u Podgorici koja se izjasnila da se u konkretnom radi o KD NEDOZVOLJENO DRŽANJE ORUŽJA I EKSPLOZIVNIH MATERIJA iz čl 403 st.1 KZ CG, te da se lice I. R. liši slobode i uz krivičnu prijavu privede u ODT dana 18.05.2024.godine.

Redakcija

„Privrednici i umjetnici Danilovgradu i Crnoj Gori“ 20. maja na Trgu Deveti decembar

Previous article

Trg golootočkih žrtava bio je ispunjen radošću, kreativnošću i humanitarnim duhom

Next article

Comments

Comments are closed.

More in NVO Sektor

You may also like