Naslovna - Danilovgrađani - Danilovgrad slavio treću pobjedu
Danilovgrad slavio treću pobjedu
Izvor SuperKošarka

Košakaši Danilovgrada savladali su kao domaćini ekipu Plej ofa u meču 18. kola U19 cg lige sa 94:89 poslije dodatnih pet minuta. Odličan početak imali su izabranici Borivoja Stanišića, koji su nakon uvodnog dijela igre imali +15 (30:15), a nakon prvog poluvremena nešto manji zaostatak.

U trećem periodu probudili su se Podgoričani, koji su čak stigli i do preokreta, pa je nakon 30 minuta rezultat bio 54:56.

Dva poena zaostatka nadoknadio je domaćin, pa se ušlo u dodatnih pet minuta, u kojih su više snage imali Jovanović i saigači i tako upisali treću pobjedu u ovogodišnjem šampionatu.

DANILOVGRAD: JOVANOVIĆ 32, POPOVIĆ 21, TATAR 16, RAŠOVIĆ 10, BAUCAL 5, MALIŠIĆ 10.

PLEJ OF: DENDIĆ 13, MUGOŠA 11, TERZIĆ 11, ĐEKIĆ 22, VIDAKOVIĆ 4, ŠĆEPANOVIĆ 2, BAILOVIĆ 26.

(Superkošarka)

Takođe pogledajte

KARATISTI DANILOVGRADSKE ISKRE NASTAVILI DOMINACIJU

Karatisti „Iskre“ iz Danilovgrada nastavili kontinuitet dobrih rezultata. Nakon „Kupa šampiona“, „Kolašinskog pobjednika“, uspjeli su …

Karatisti danilovgradske „Iskre“ i dalje briljiraju, 2. mjesto na “Kolašinskom pobjedniku”

Karatisti danilovgradske „Iskre“ su sjajno otvorili jesenju polusezonu. Nakon Podgorice i  Nikšića, „mladi lavovi“ iz …