Još jedan duel četvrtine finala je iza nas. Uzbudljiv dan sa visokom izlaznošću. Ukupno 413 reakcija na fotografiji na kojoj su se danas našli Glava Zete i Lalevići. Od ukupno 413 glasova 50 je nevažećih odnosno reakcije nisu odgovorale ponuđenim opcijama za glasanje.
Tako su Lalevići dan završili sa 197 glasova, 31 više od Glave Zete, koja je dan ali i takmičenje završiao sa 166 glasova.

Lalevići su do sada imali duel sa Donjim Martinićima, Zagorkom, Glavicom i Glavom Zete.
Ovaj kraj Danilovgrada je do sada učestvovao u duelima sa najviše glasova.
- Glava Zete Lalevići
- Lalevići Glavica
- Zagorak Lalevići
- Donji Martinići – Lalevići
Ranije je na Facebook stranici portala Volim Danilovgrad pokrenuto takmičenje za najljepše selo/kraj opštine Danilovgrad. Do sada su održana četiri kruga takmičenja sa preko 27 000 reakcija u vidu glasova, komentara ili šerova. Prvi četvrtfinalni duel je održan između Slapa i Vučice iz kojeg je Slap izašao kao pobjednik. Drugi četvrtfinalni duel je današnji između Glave Zete i Lalevića.
Takmičenje za najljepše selo Danilovgrada se održava uz punu podršku pratilaca Facebook stranice Volim Danilovgrad, koji su sa svima nama nesebično dijelili fotografije svojih krajeva, na šta ih i dalje pozivamo.

























Comments