Košarkaši All Starsa savladali su ekipu Zete u podgoričkoj ”Kući košarke” u jedinom meču današnjeg programa u okviru 16. kola ERSTE lige, rezultatom 67:82.

U prvoj dionici vladao je egal (22:22), a gosti iz Spuža su u drugoj dionici podigli nivo igre i na odmor pošli sa 7 poena viška (41:48).

Zeta je priključak održavala do kraja treće četvrtine (58:63), ali je u posljednjih 10 minuta ostala bez benzina, što su Pavićevićevi izabranici iskoristili i parcijalom 9:19 stigli do pobjede dvocifrenom razlikom (67:82).

Najbolji u pobjedničkom sastavu sa 16 poena i 8 skokova (indeks 24) bio je Cebalović, od kojeg su efikasniji bili Bogojević sa 18 i Nikaljević sa 17.

U redovima poražene ekipe istakli su se novajlija Vilotijević sa 17 poena i 9 skokova, a pratili su ga Popović sa 16, te Raičković (11 skokova) i dva Vukovića sa po 9.