„Ovo je jedan od logičnih poteza kada se imaju u vidu zahtjevi građana jasno saopštavani sve vrijeme na protestima…“, navode Demokrate
Nakon protestnog skupa i šetnje kojim su prije nekoliko nedjelja Danilovgrađani pokazali svoj bunt i neslaganje sa kriminalnim načinom održavanja na vlasti DPS-a, odbornici Demokrata u lokalnom parlamentu su jednoglasno smatrali da bi, u ovom trenutku, učestvovanje u radu skupštine koja ja nastala na arhitekturi iz afere „Koverat“ predstavljalo ništa drugo do simulaciju demokratije.
„Odbornici Demokrata će, i pored više nego opravdanog bojkota rada lokalne skupštine, nastaviti da dobro prate svaki potez lokalne uprave u Danilovgradu i dobro analiziraju svaki dokument koji dođe na dnevni red. Stoga, i ovom prilikom poručujemo DPS-SD većini da se previše ne opušta, jer ćemo, u pravno predviđenoj proceduri, markirati i ispraviti svaku eventualnu grešku koja bi mogla biti nauštrb interesa građana“, zaključuju Dmemokrate.




















Comments