Zbog obilnih padavina i povećanog vodostaja, saobraćaj na regionalnom putu R23 prema Glavi Zete trenutno je otežan i rizičan za odvijanje. U mjestima Viš i Slap došlo je do izlivanja vode, dok se u naselju Viš bujica preliva preko kolovoza, što predstavlja ozbiljnu opasnost za prolaz vozila.
Nadležne službe upozoravaju vozače da izbjegavaju ovaj putni pravac ukoliko nije neophodno putovanje, te da koriste alternativne saobraćajnice. Poseban oprez savjetuje se zbog mogućnosti dodatnog porasta vodostaja i smanjene vidljivosti na kolovozu.
Građani se mole da prate zvanična obavještenja i uputstva nadležnih organa, kao i da prilagode kretanje aktuelnim uslovima na terenu, kako bi se izbjegle nezgode i ugrožavanje bezbjednosti.





















Comments